Kontakt

516161697

e-mail

info@vasylherbal.pl

Otwarte

Od 8:00 do 16:00

Detoksykacja Organizmu opracowana przez VasylHerbal  oferuje  program detoksykacji organizmu polecany osobą które cenią sobie spokój oraz prywatność.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miejscu zamieszkania,oraz w ośrodku SPA. W skład detoksykacji wchodzą następujące zabiegi: oczyszczanie jelit, wątroby, oczyszczanie organizmu z pasożytów, profilaktykę, spowolnienie procesów zapalnych oraz autorskie mieszanki ziołowe opracowane przez VasylHerbal  na oczyszczenie organizmu.

Nasz program detoksykacji organizmu pomaga eliminować negatywne procesy w organizmie który   eliminujący wiele negatywnych procesów w organizmie i stymulujący układ odpornościowy, wykorzystujący wiele naturalnych metod regeneracyjnej medycyny w jednym miejscu.

Naturalna detoksykacja organizmu to proces, w którym organizm usuwa toksyny i inne substancje szkodliwe dla zdrowia. Jest to naturalny proces, który zachodzi w naszym ciele, ale można go również wzmocnić poprzez odpowiednie nawyki i styl życia.

Ważne jest, aby pamiętać, że naturalna detoksykacja organizmu wymaga czasu i cierpliwości. Ważne jest, aby wprowadzać powyższe nawyki i styl życia w sposób stopniowy i regularny, aby osiągnąć trwałe efekty

Kuracja jest ustalana indywidualnie z każdym uczestnikiem.

Koszt kuracji promocja – Ustalany indywidualnie.

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: